FAQ

 

Najczęściej zadawane pytania

1Czas realizacji zamówienia
Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. W tym momencie rozpoczynamy realizację Twojego projektu. Wszystkie nasze kocyki i szaliki są produktami ręcznie wykonanymi dostępnymi w pojedynczych egzemplarzach, robionymi na zamówienie. Czas realizacji opłaconego zamówienia to 7-10 dni plus czas na dostarczenie paczki przez kuriera. Terminy realizacji mogą być dłuższe w zależności od dostępności wybranych kolorów.
2Formy dostawy
Dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską DHL lub UPS. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będzie można sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania przesyłki. Poza granicami Polski do 5 dni.
3Reklamacje
Jeżeli po otrzymaniu towaru stwierdzisz, że nie jest on zgodny z zamówieniem: nie zgadza się rodzaj produktu, rozmiar, lub zawiera wady techniczne, skontaktuj się ze sklepem w celu ustalenia sposobu rozpatrzenia reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki i przesłaniu go na nasz adres. Zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkód oraz jak najszybciej skontaktować się ze sklepem.