parallax background

Odkryj jedwabne maski do spania

Zwłaszcza jeżeli masz tak, że:

Jedwabne opaski na oczy

pokochasz spanie w nich!


 

Spokojny sen jest podstawą dobrego samopoczucia i zdrowego wyglądu. Wygodne łóżko i idealnie dobrana poduszka mogą jednak nie wystarczyć. Liczne badania wykazały, że spanie w warunkach innych niż całkowita ciemność negatywnie wpływa na wytwarzanie

melatoniny, a co za tym idzie, nie tylko obniża jakość snu, ale nie pozwala na pełną regenerację organizmu. Rozwiązaniem problemu jest opaska do spania. Osłoni oczy przed docierającym światłem oraz korzystnie wpłynie na wygląd okolic oczu.

 

Wybierz swoją maskę na oczy, w kolorze który lubisz najbardziej

 • Magda
  Kilka tygodni temu otrzymałam od siostry jedwabną poszewkę na poduszkę od So Fluffy i jestem nią zafascynowana. Blogerki już od lat polecają jedwabne, lub satynowe materiały do snu - a ja dopiero od niedawna z tego dobrodziejstwa korzystam! Czy widzę różnicę? Tak w kondycji włosów zdecydowanie. Dziewczyny warto zainwestować w coś lepszego!
  Magda
 • Natalia
  Poszewka z naturalnego jedwabiu okazała się gładsza i bardziej miękka niż poszewka bawełniana, ale nie jest też bardzo śliska i zimna w dotyku jak syntetyczne materiały. Polecam wszystkim moim przyjaciółkom!
  Natalia
 • Patrycja
  Dziewczyny! Dzięki tej jedwabnej poszewce budzę się rano z gładkimi włosami, bez kołtunów i bez zmarszczek na twarzy. Z kolei po nocy na poszewce bawełnianej moje włosy były szorstkie i splątane i spuszone. Jeśli macie delikatne włosy, które z łatwością się puszą, plączą i szybko niszczą, poszewka jedwabna będzie dobrą inwestycją. Polecam!
  Patrycja

Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny w magazynie. Po prostu zostaw swój prawidłowy adres e-mail poniżej.
Email Ilość Nie udostępnimy Twojego adresu nikomu innemu.