Spanie na jedwabnej poduszce… upiększa!

Oto korzyści, które otrzymasz:


Działanie przeciwzmarszczkowe

Jedwabne poszewki na poduszki, w przeciwieństwie do bawełnianych, zapobiegają powstawaniu zmarszczek sennych, sprawiają, że skóra twarzy się nie zagina i jest zrelaksowana i wypoczęta po nocy.

Zdrowsze i lśniące włosy

Gładka powierzchnia jedwabiu nie zahacza włosów czy rzęs, nie powoduje ich puszenia i elektryzowania, ani rozdwajania końcówek. Jedwab nie wchłania też tak mocno wilgoci, co z kolei skutkuje lepszym nawilżeniem włosów, które rano są bardziej lśniące i lepiej się układają.

Działanie kojące i nawilżające

Włókna jedwabne są znacznie mniej chłonne niż inne włókna, więc nie podkradają kremu do twarzy w nocy! Jedwab tworzy o 43% mniej tarcia, dzięki temu piękne działa na cerę wrażliwą, zapobiegając zatykaniu porów oraz podrażnieniom.

 

Działanie hipoalergiczne

Jedwab, dzięki swojej strukturze, jest idealny dla osób z problemami skóry. Nie kumuluje kurzu, jest materiałem hypoalergicznym i kojącym, więc doskonale nadaje się dla osób cierpiących na wszelkiego rodzaju alergie i inne zaburzenia dróg oddechowych.


Lojalnie uprzedzam! Te poszewki uzależniają! Już nigdy nie będziesz chciała spać bez nich.

Już teraz wybierz swoją, w kolorze który lubisz najbardziej:

Odkryj jedwabne maski do spania

Zwłaszcza jeżeli masz tak, że:

Jedwabne opaski na oczy

pokochasz spanie w nich!


 

Spokojny sen jest podstawą dobrego samopoczucia i zdrowego wyglądu. Wygodne łóżko i idealnie dobrana poduszka mogą jednak nie wystarczyć. Liczne badania wykazały, że spanie w warunkach innych niż całkowita ciemność negatywnie wpływa na wytwarzanie

melatoniny, a co za tym idzie, nie tylko obniża jakość snu, ale nie pozwala na pełną regenerację organizmu. Rozwiązaniem problemu jest opaska do spania. Osłoni oczy przed docierającym światłem oraz korzystnie wpłynie na wygląd okolic oczu.

 

Wybierz swoją maskę na oczy, w kolorze który lubisz najbardziej

 • Magda
  Kilka tygodni temu otrzymałam od siostry jedwabną poszewkę na poduszkę od So Fluffy i jestem nią zafascynowana. Blogerki już od lat polecają jedwabne, lub satynowe materiały do snu - a ja dopiero od niedawna z tego dobrodziejstwa korzystam! Czy widzę różnicę? Tak w kondycji włosów zdecydowanie. Dziewczyny warto zainwestować w coś lepszego!
  Magda
 • Natalia
  Poszewka z naturalnego jedwabiu okazała się gładsza i bardziej miękka niż poszewka bawełniana, ale nie jest też bardzo śliska i zimna w dotyku jak syntetyczne materiały. Polecam wszystkim moim przyjaciółkom!
  Natalia
 • Patrycja
  Dziewczyny! Dzięki tej jedwabnej poszewce budzę się rano z gładkimi włosami, bez kołtunów i bez zmarszczek na twarzy. Z kolei po nocy na poszewce bawełnianej moje włosy były szorstkie i splątane i spuszone. Jeśli macie delikatne włosy, które z łatwością się puszą, plączą i szybko niszczą, poszewka jedwabna będzie dobrą inwestycją. Polecam!
  Patrycja