Spanie na jedwabnej poduszce… upiększa!

Oto korzyści, które otrzymasz:


Działanie przeciwzmarszczkowe

Jedwabne poszewki na poduszki, w przeciwieństwie do bawełnianych, zapobiegają powstawaniu zmarszczek sennych, sprawiają, że skóra twarzy się nie zagina i jest zrelaksowana i wypoczęta po nocy.

Zdrowsze i lśniące włosy

Gładka powierzchnia jedwabiu nie zahacza włosów czy rzęs, nie powoduje ich puszenia i elektryzowania, ani rozdwajania końcówek. Jedwab nie wchłania też tak mocno wilgoci, co z kolei skutkuje lepszym nawilżeniem włosów, które rano są bardziej lśniące i lepiej się układają.

Działanie kojące i nawilżające

Włókna jedwabne są znacznie mniej chłonne niż inne włókna, więc nie podkradają kremu do twarzy w nocy! Jedwab tworzy o 43% mniej tarcia, dzięki temu piękne działa na cerę wrażliwą, zapobiegając zatykaniu porów oraz podrażnieniom.

 

Działanie hipoalergiczne

Jedwab, dzięki swojej strukturze, jest idealny dla osób z problemami skóry. Nie kumuluje kurzu, jest materiałem hypoalergicznym i kojącym, więc doskonale nadaje się dla osób cierpiących na wszelkiego rodzaju alergie i inne zaburzenia dróg oddechowych.


Lojalnie uprzedzam! Te poszewki uzależniają! Już nigdy nie będziesz chciała spać bez nich.

Już teraz wybierz swoją, w kolorze który lubisz najbardziej:

  • Magda
    Kilka tygodni temu otrzymałam od siostry jedwabną poszewkę na poduszkę od So Fluffy i jestem nią zafascynowana. Blogerki już od lat polecają jedwabne, lub satynowe materiały do snu - a ja dopiero od niedawna z tego dobrodziejstwa korzystam! Czy widzę różnicę? Tak w kondycji włosów zdecydowanie. Dziewczyny warto zainwestować w coś lepszego!
    Magda